ASRock B860 Steel Legend WiFi Základní deska Socket (PC) Intel® 1851 Tvarový faktor ATX
Kód: C3376578
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 316,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Intel Core Ultra (Series 2)
PC ATX Intel B860 Realtek ALC1220, 7.1 kanály
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 256 GB. GB
HDD & SSD PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III podpora RAID počtu podporovaných paměťových jednotek: 8
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit
2.5 Gigabit Ethernet Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 3 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 4 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 · USB 3.1 · USB A (USB 3.1 Gen 2) · HDMI™ |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | Intel® 1851 |
| Oblasti použití | PC |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Dodávané kabely | SATA |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Certifikace | FCC, CE, ErP/EuP |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 5 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Dragon RTL8125BG |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| HDCP | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Počet portů Thunderbolt | 1 |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 x 64 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 8 |





