Gigabyte B840M DS3H WF6 Základní deska Socket (PC) AMD AM5 Tvarový faktor Micro-ATX Čipová sada základní desky AMD® B840
Kód: C3474644
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 520,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zvyšte výkon svého počítače s osvědčenou sérií motob od AORUS, AERO a Gigabyte. Tyto desky nabízejí spolehlivý výkon a vysokou stabilitu díky promyšlenému designu a moderním funkcím. Ať jste hráči, Content Creator nebo profesionální uživatelé, tyto série jsou přizpůsobeny vašim potřebám a přesvědčují vysokou kvalitou zpracování a podporou aktuálních technologií.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- AMD patice AMD Ryzen 7000, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series
PC micro ATX AMD B840 Realtek ALC897, 7.1 kanály
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 256 GB. GB
Podpora HDD & SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID počet podporovaných paměťových jednotek: 6
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit verze ACPI: 5.0 Clear CMOS jumper
2.5 Gigabit Ethernet Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
Vlastnosti
- Režim X3D Turbo: Optimalizovaný výkon pro moderní hraní
AMD patice AMD 5: Podporuje procesory AMD Ryzen řady 9000 / 8000 / 7000
Digitální VRM řešení s 8+2 fázemi
Dual Channel DDR5: 4 modulů s podporou pro paměťové moduly AMD EXPO
Západka EZ: PCIe x16 slot s rychlouzávěrem
Uživatelsky přívětivé rozhraní: Rozhraní Multi-Theme, ovládání ventilátorů AIO a Q-Flash Auto-Scan v systému BIOS a software
Rychlé připojení: 2x M.2 sloty, z toho 1x PCIe 4.0 x4
Wi-Fi EZ-Plug: Jednoduchý a rychlý design pro instalaci Wi-Fi antény
Rychlé připojení k síti: 2,5GbE LAN a Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Rozlišení displeje | 4096 x 2160 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Chlazení grafických karet | Pasivní |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 · USB 3.1 · DisplayPort · HDMI™ · PS/2 |
| Čipová sada základní desky | AMD® B840 |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Rozhraní: PS/2 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | AMD AM5 |
| Software je součástí dodávky | Norton® Internet Security (OEM verze) |
| Oblasti použití | PC |
| Hmotnost | 1.13 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Včetně šroubů | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Počet článků baterie | 1 |
| Line-in | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen série 7000 AMD Ryzen série 8000 AMD Ryzen série 9000 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI EXPRESS 4.0, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Verze DMI | 2,7 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 Stück(e) |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8851BE |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Realtek RTL8125 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,7 |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 8200 MHz |
| Hmotnost lithia na baterii | 0.07 g |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Baterie | Ano |
| HDCP | Ano |
| ACPI verze | 5,0 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 8200,8000,7950,7900,7800,7600,7400,7200,7000,6800,6666,6600,6400,6200,6000,5600,5200,4800,4400 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Hmotnost včetně balení | 1.23 kg |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor Teplota Napětí Vodní Cooling |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Typ zdroje | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Typ baterie | CR2032 |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |



