Joy-it Barebone CR-APC002 AMD Ryzen 5 8500G 5 GHz AMD AMD Radeon 740M CR-APC002
Kód: C3338146
Výrobce: Joy-it
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 592,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato PC barebone je ideálním základem pro váš nový kompletní PC systém.
Jednoduše používejte stávající grafické karty, pevné disky/SSD a operační paměť ze starého zařízení nebo ji vybavte novým hardwarem dle vaší volby.
V klasicky decentní firmy Tower je základní deska „Allrounder“ GA-A620M-H již sestavená a kabelově propojená.
Takt připouští AMD Ryzen5 8500G CPU, který je taktován až na 6 x 5.0 GHZ a snadno napájen 550 W síťovým zdrojem.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Procesor: AMD Ryzen 5 (8500G) (6 x 3.5/5.0 GHz)
Operační paměť: DDR5 RAM, není osazena
Paměť: Není osazena
Grafika: AMD Radeon 740M
Základní deska: GA-A620M-H
Síťový zdroj 550 W / BRONZ
Tichý chladič procesoru
Sestavený barebone přístroj, který můžete dostávat podle svých přání! Žádný připravený počítač!
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 368 mm |
| Vnější výška | 407 mm |
| Vnější šířka | 175 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Počet jader procesoru | 6 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 6 x |
| Rozhraní: USB 3.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | audio, 7.1 (3,5 mm jack) |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | AMD |
| Vlastnosti PC | Bez CPU · Bez HDD · Bez RAM |
| Série procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Turbo frekvence (max.) | 5 GHz |
| Výkon síťového zdroje | 550 W |
| Procesor | Ryzen 5 8500G |
| Frekvence procesoru | 3.5 GHz |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Rozhraní: PS/2 (základní deska) | 1 x |
| Operační paměť RAM | 0 GB |
| RAM/Max. vybavení | 128 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Model PC | CR-APC002 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | AMD Radeon 740M |
| Procesor/model | 8500G |
| Hmotnost | 7100 g |
| Kategorie produktu | Barebone |


