Asus Barebone NUC 15 PRO+ RNUC15CRSU500002 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225H 4.9 GHz Intel Intel Arc 130T 90AR00P3-M00030
Kód: C3387961
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 18 359,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
ASUS NUC 15 pro+
ASUS NUC 15 pro+ nabízí perfektní kombinaci s nejmodernějším výkonem a sofistikovaným designem. Model NUC 15 pro+ nabízí bezkonkurenční rychlost a dechberoucí 9 grafiku, a to vše v úzkém a kompaktním kovovém pouzdru. Je poháněn nejnovější generací mikroprocesoru Intel® Core™ (série 2) a Intel Arc™.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225H 14 Jádro(a) / max. 4.9 GHz
Operační paměť RAM: 0 GB DDR5-RAM 6400 MHz
Intel Intel Arc 130T
bez OS
Vlastnosti
- Poháněný procesorem Intel® Core™ (řada 2) s až 99 TOPY a o 18 % rychlejším Gen-on výkonem pro bezproblémový provoz
Pokročilý termický design zajišťuje velmi tiché chlazení s 1,2-násobným redukovaným hlukem
Intel® Wi-Fi 7 a Bluetooth® 5.4 zajišťují až 2,4-krát vyšší rychlost a spolehlivou a bezproblémovou konektivitu
Tenký kryt o objemu 0,7 litrů s beznástrojovými upgrady kombinuje eleganci s snadným přizpůsobením
Podporuje až čtyři 4K obrazovky přes HDMI 2.1 a Thunderbolt™ 4 s inteligentním vypínáním pro vyšší energetickou účinnost
Vyrobeno z udržitelných materiálů a nabízí dlouhou kvalitu s ekologickým designem
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 112 mm |
| Vnější výška | 42 mm |
| Vnější šířka | 144 mm |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Kapacita SSD (celkem) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Účinnost jádra procesoru (počet) | 8 |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: Thunderbolt | 2 x |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Počet jader procesoru | 14 x |
| Výkon jádra procesoru (počet) | 4 |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 0 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 3 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 · USB 3.2 (Gen 2) · USB-C® USB 3.2 (Gen 2x2) · HDMI® 2.1 · Thunderbolt 4 · Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) · Gigabit LAN (1/2,5 Gbit/s) |
| Mobilní Internet | WiFi |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Vlastnosti PC | Bez RAM · Bez HDD · zámek Kensington |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Takt paměti | 6400 MHz |
| Základní taktovací frakvence procesoru - efektivní | 1.3 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - efektivní | 4.3 GHz |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 1.7 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - performance | 4.9 GHz |
| Turbo frekvence (max.) | 4.9 GHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Operační systém | bez OS |
| Výkon síťového zdroje | 120 W |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225H |
| Frekvence procesoru | 1.3 GHz |
| Typ síťového zdroje | Externí AC adaptér |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Operační paměť RAM | 0 GB |
| RAM/Max. vybavení | 96 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Kapacita SSD 1 | 0 GB |
| Model PC | NUC 15 Pro+ Kit RNUC15CRSU500002 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | Intel Arc 130T |
| Procesor/model | 225H |
| Hmotnost | 600 g |
| Wi-Fi | Ano |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 18 MB |
| Kategorie produktu | Barebone |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Podporované typy úložišť | SSD |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 4 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1.3 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 1.7 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4.3 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4.9 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2.5 GHz |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Podporované frekvence paměti | 6400 MHz |
| Rodina grafické karty | Intel |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Výstupní proud adaptéru | 6.32 A |
| Rozhraní ukládacího disku | M.2 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |









