Hewlett Packard Enterprise Rack server PC HPE DL380 G11 6530 64G 2x480GB 8SFF Svr Intel® Xeon Gold 6530 64 GB RAM 480 GB SSD P81787-425
Kód: C3400690
Výrobce: Hewlett Packard Enterprise
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 205 310,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Naše nejznámější servery jsou plně nakonfigurovány a připraveny k použití.
Server HPE Proliant DL380 Gen11 s 8 procesorem Intel Intel® Xeon® Gold 6530, operační pamětí 64 GB (GB GB) (Dual Dual Rank), rozhraním HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes GB Cache OCP SPDM, řadičem oběžné paměti pro 8 mechaniky, datovým ovladačem HPE ProDL380/DL560 Gen211 High Performance, sada ventilátorů 2 HPE Flex Flex pro čtení SATA 6G 480 GB SFF GB vícenásobného SSD, 2 HPE 1000
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Založeno na zpracovatelských procesorech Intel® Intel ® Xeon® řady 4. A 5. S technologií nové generace, která podporuje až 64 jader při 350 W a 16 moduly DDR5 RAM s frekvencí až 5600 MHz.
Podpora pro 16 stmívacích kanálů na procesor s kapacitou až 8 TB DDR5 pro vyšší výkon, nižší spotřebu energie a podporu pro paměť s vysokorychlostními pásky (HBM).
Podporuje PCIe Gen5, což was vylepšenou šířku pásma, vyšší přenosové rychlosti a vyšší rychlosti sítě díky sériové sběrnici PCIe Gen5.
Obsahuje nový software pro správu serveru HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6), díky němuž můžete konfigurovat, monitorovat a aktualizovat HPE Proliant Gen11 server.
Podporuje Hot-Plug, velmi dostupné možnosti zapojení RAID M.2.
Podporuje až 8 GPUs se snadnou šířkou (SW) nebo 3 GPUs s dvojitou šířkou (DW) pro zrychlení Workpoads, které jsou náročné na grafické rozhraní.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 60 cm |
| Vnější výška | 27.3 cm |
| Vnější šířka | 99.8 cm |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 960 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Počet jader procesoru | 32 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Vlastnosti PC | TPM2.0-Modul |
| Série procesorů | Intel® Xeon Gold |
| Výkon síťového zdroje | 1000 W |
| Procesor | Intel® Xeon Gold 6530 |
| Frekvence procesoru | 2.10 GHz |
| Operační paměť RAM | 64 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Kapacita SSD 1 | 480 GB |
| Kapacita SSD 2 | 480 GB |
| Konektor SSD 2 | SATA III (600 MB/s) |
| Konektor SSD 1 | SATA III (600 MB/s) |
| Procesor/model | 6530 |
| Hmotnost | 41.32 kg |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 160 MB |
| Kategorie produktu | Rack server PC |






