Gigabyte Barebone GB-BTIP Intel® N N150 3.6 GHz Intel Graphics 24 v/EUS GB-BTIP-N150
Kód: C3414913
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 952,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® N N150 4 Jádro(a) / max. 3.6 GHz
SO-DIMM 4800 MHz
Intel Graphics 24 v/EUS
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Rozměr, hloubka | 113 mm |
| Vnější výška | 56.22 mm |
| Vnější šířka | 116.52 mm |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet paměťových slotů | 1 |
| Počet jader procesoru | 4 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 3 x |
| Rozhraní: USB-C | 2 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · USB-C® (DP Alt Mode) · USB 3.2 (Gen 2) · RJ45 · zásuvka sluchátek · zásuvka mikrofonu · Wi-Fi 5 (IEEE 802.11 ac/n/g/b/a) · Bluetooth · DC zásuvka 3,5 mm |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Vlastnosti PC | zámek Kensington |
| Série procesorů | Intel® N |
| Takt paměti | 4800 MHz |
| Turbo frekvence (max.) | 3.6 GHz |
| Výkon síťového zdroje | 65 W |
| Procesor | Intel® N N150 |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 16 GB |
| Typ paměti | SO-DIMM |
| Konektor SSD 1 | SATA III (600 MB/s) |
| Model PC | GB-BTIP-N150 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | Graphics 24 v/EUS |
| Procesor/model | N150 |
| Kategorie produktu | Barebone |



