HP stolní PC ProDesk 4 SFF G1 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 16 GB RAM 512 GB SSD Intel 9H7L4ET
Kód: C3427800
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 36 675,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pracujte inteligentněji s počítačem podporujícím technologii KI, který se s vámi dále rozvíjí
HP HP ProDesk 4 SFF G1i stolní KI-PC nabízí uživatelům přizpůsobení a škálovatelnost na profesionální úrovni v prostorově úsporném designu. Procesor Intel Core™ Ultra
[2]
A 13 TOP NPU
[3]
Maximalizovat řízení každodenních úkolů tím, že rozloží výkonnost a využije potenciál kulturních a tvůrčích odvětví ke zlepšení výkonnosti podniků.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Osvědčená produktivita PC černá 280 W.
Intel Core Ultra 5 235 počet procesorových jader: 14
16 GB DDR5 SDRAM 5600 MHz, 1x 16 GB
512 GB SSD
Intel Graphics
Ethernet/LAN 10,1000,100 Mbit/s.
Windows 11 pro
Vlastnosti
- Intel Core™ Ultra 5 235 (až 5,0 GHz s technologií Intel Intel Turbo Boost, 24 MB L3-Cache, 14 keterů, 14 Thrads)
Windows 11 pro
Intel grafická karta
16 512 GB DDR5-5600 MT/s (1x 16 GB), PCIe NVMe™ M.2 SSD GB
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 308 mm |
| Vnější výška | 100 mm |
| Vnější šířka | 303 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 512 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet paměťových slotů | 1 |
| Počet jader procesoru | 14 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 3 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 3 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| GPU brand | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Takt paměti | 5600 MHz |
| Turbo frekvence (max.) | 5 GHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Výkon síťového zdroje | 280 W |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 |
| Frekvence procesoru | 2.9 GHz |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| RAM/Max. vybavení | 64 GB |
| Kapacita SSD 1 | 512 GB |
| Procesor/model | 235 |
| Hmotnost | 4.53 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 24 MB |
| Kategorie produktu | stolní PC |
| Verze DisplayPortu | 2,1 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Rozvržení paměti | 1x 16 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50 až 60 Hz |
| Line-out | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Název barvy | Jack back černá |
| Typ paměti cache procesoru | Smart cache |
| Integrovaný displej | Ne |
| NVMe | Ano |
| Včetně klávesnice | Ano |
| HP segment | Business |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,1000,100 Mbit/s |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 6 |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Maximální turbo výkon | 121 W |
| Základní frekvence výkonných jader | 3.4 GHz |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4.4 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5 GHz |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML Openvino Windows ml ONNX RT NN) |
| Celkový výkon procesoru až | 27 TOPs |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Výkon GPU až | 6 TOPs |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Typ skříně | SFF |
| Hmotnost včetně balení | 5.92 kg |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |

