Asus mini PC (HTPC) 90AS00I1-M00300 2.5 cm (1 palec) Intel® Core™ Ultra 7 255HX 5.2 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Intel Intel Graphics Nvidia NVIDIA GeForce RTX 5060
Kód: C3443556
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 70 443,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Procesor Intel Core Ultra 7 zajišťuje vynikající výkon
Mimořádně malý tvar zajišťuje vynikající výkon a bezproblémovou multitasking
Hráči mohou bez námahy pracovat chatovat, browsovat, streamovat, upravovat, zaznamenávat a hrát
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5060 umožňuje immersivní zážitky
Systém lze umístit vertikálně nebo horizontálně (vertikální stojan je součástí dodávky)
Rychlé připojení s 2,5 GB GB Ethernet, Intel Killer Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3
Adresovatelný ROG panel s podsvícením lze zcela přizpůsobit podle vašich představ a možnosti vytvoření vlastního loga
Změna hru RGB na další úroveň s 12 režimy synchronizace ROS ASUS AURA Sync pro periferie ROG
2,5 litrový design bez nářadí umožňuje snadnou integraci a čištění
S tímto počítačem kompatibilním s rougem Raikiri pro můžete přehrávat hudbu v obývacím pokoji nebo na psacím stole
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 187.7 mm |
| Vnější výška | 56.5 mm |
| Vnější šířka | 282.4 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 1024 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Účinnost jádra procesoru (počet) | 12 |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: Thunderbolt | 1 x |
| Počet jader procesoru | 20 x |
| Výkon jádra procesoru (počet) | 8 |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 6 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Extra grafický adaptér (výrobce GPU) | Nvidia |
| Extra grafický adaptér | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort · Thunderbolt 4 · USB 3.2 (Gen 2) · USB-C® · RJ45 · kombinované na sluchátka/mikrofon (jack 3,5 mm) · Wi-Fi · Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) · Bluetooth |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Vlastnosti PC | zámek Kensington |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Takt paměti | 6400 MHz |
| Základní taktovací frakvence procesoru - efektivní | 1.8 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - efektivní | 4.5 GHz |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 2.4 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - performance | 5.2 GHz |
| Turbo frekvence (max.) | 5.2 GHz |
| Operační systém | Windows® 11 Home |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255HX |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| RAM/Max. vybavení | 96 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Kapacita SSD 1 | 1 TB |
| Extra grafický adaptér (model) | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | Intel Graphics |
| Procesor/model | 255HX |
| Hmotnost | 3.12 kg |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 30 MB |
| Kategorie produktu | mini PC (HTPC) |
