MSI mini PC (HTPC) Cubi NUC AI+ 2MG-037AT 2.5 cm (1 palec) Intel® Core™ Ultra 9 288V 4.8 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD 00B20611-037
Kód: C3451964
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 34 019,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Core™ Ultra 9 288V 8 Jádro(a) / max. 4.8 GHz
Operační paměť RAM: 32 GB
1 TB SSD
Windows® 11 Pro
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 132.5 mm |
| Vnější výška | 50.1 mm |
| Vnější šířka | 135.6 mm |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 1024 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet paměťových slotů | 1 |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · USB 2.0 · USB 3.2 (Gen 2) · RJ45 · kombinované na sluchátka/mikrofon (jack 3,5 mm) · čtečka karet · WiFi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) · Bluetooth |
| Vlastnosti PC | zámek Kensington · čtečka paměťových karet |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Turbo frekvence (max.) | 4.8 GHz |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Frekvence procesoru | 3.3 GHz |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 2 x |
| Operační paměť RAM | 32 GB |
| RAM/Max. vybavení | 32 GB |
| Kapacita SSD 1 | 1 TB |
| Konektor SSD 1 | M.2 PCIe |
| Model PC | Cubi NUC AI+ 2MG-037AT |
| Procesor/model | 288V |
| Hmotnost | 0.667 kg |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 12 MB |
| Kategorie produktu | mini PC (HTPC) |









