HP mini PC (HTPC) Pro Mini 400 G9 Intel® Core™ i7 i7-14700T 5.2 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD Graphics 770 Win 11 Pro C7FX2ET
Kód: C3474536
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 33 952,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento mini PC pro komerční použití se vejde kamkoliv
HP pro Mini 400 nabízí uživatelům: Profesionální výkon, bezpečnost a flexibilní možnosti použití pro malé a rozmanité pracovní oblasti. Tento spolehlivý, velmi malý a střední PC je vhodný pro zavedené firmy a Intel-procesory
[2]
A je chráněna vždy aktivními a důvěryhodnými bezpečnostními funkcemi.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Osvědčená produktivita mini PC 90 W.
Intel® Core™ i7 i7-14700T počet procesorových jader: 20
16 GB DDR5 SDRAM 1 x 16 GB
512 GB SSD
Intel UHD Graphics 770
Ethernet/LAN 10,100,1000 Mbit/s Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Windows 11 pro
Vlastnosti
- Intel Core™ i7-14700T (up to 5.0 GHz Max Turbo frekvence, 33 MB L3 cache, 20 cores, 28 threads)
Windows 11 pro
Intel UHD Graphics 770
16 512 GB DDR5-4800 MT/s (1x 16 GB), PCIe NVMe™ M.2 SSD GB
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 175 mm |
| Vnější výška | 34 mm |
| Vnější šířka | 177 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 512 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet jader procesoru | 20 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 4 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| GPU brand | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Série procesorů | Intel® Core™ i7 |
| Turbo frekvence (max.) | 5.2 GHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Výkon síťového zdroje | 90 W |
| Procesor | Intel® Core™ i7 i7-14700T |
| Frekvence procesoru | 0.9 GHz |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| RAM/Max. vybavení | 64 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 1 |
| Kapacita SSD 1 | 512 GB |
| Konektor SSD 1 | PCIe |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | UHD Graphics 770 |
| Procesor/model | i7-14700T |
| Hmotnost | 1.42 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 33 MB |
| Kategorie produktu | mini PC (HTPC) |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2,0 |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozvržení paměti | 1x 16 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50/60 Hz |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ antény | 2x 2 |
| Ochrana heslem | Ano |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Název barvy | Jack back černá |
| Typ paměti cache procesoru | Smart cache |
| Integrovaný displej | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Zvukový čip | Realtek ALC3252 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| NVMe | Ano |
| Obsahuje myš | Ano |
| HP Security tools (bezpečnostní nástroje) | Trusted Platform Module TPM 2.0 Integrovaná bezpečnostní šipka je součástí dodávky systému Windows 10 (certifikováno podle Common Criteria EAL4+) (certifikace podle FIPS 140-2 Level 2); HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; absolutní persistence moduly; HP Sure Admin; HP Biosphere Gen6; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP plošinový certifikát na instalaci zařízení |
| HP Support Assistant (asistence) | Ano |
| Poskytnutý HP software | HP Notifications; HP PC hardware diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC hardware diagnostics Windows; HP stolní podpora Utilities; HP QuickDrop; HP Easy Clean; HP Easy Clean Keyboard |
| Nástroje správy | HP Connect for Microsoft Microsoft Endpoint Manager |
| HP segment | Business |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4800 MT/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model vstupního zařízení | HP 125 myš Wired |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR EPEAT |
| Účinná jádra | 12 |
| Výkonná jádra | 8 |
| Základní výkon procesoru | 35 W |
| Maximální turbo výkon | 106 W |
| Základní frekvence výkonných jader | 1.3 GHz |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Konektivita myši | Kabelové připojení |
| Konektivita klávesnice | Kabelové připojení |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3.7 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5 GHz |
| Ochrana heslem | BIO Zapnout |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Počet vláken procesoru | 28 |
| Typ skříně | Mini PC |
| Hmotnost včetně balení | 3.4 kg |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Technologie Intel® Turbo Boost | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |


