Acer stolní PC Acer Veriton VVM4735GT 7-265U 2.5 cm (1 palec) Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD DT.R72EG.005
Kód: C3619291
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 45 926,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Core™ Ultra 7 265 20 Jádro(a) / max. 5.3 GHz
Operační paměť RAM: 32 GB
1 TB SSD
Windows® 11 Pro
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 370 mm |
| Vnější výška | 335 mm |
| Vnější šířka | 175 mm |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 1024 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Počet jader procesoru | 20 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 4 x |
| Layout klávesnice | bez (ovládání přes PC) |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Turbo frekvence (max.) | 5.3 GHz |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Výkon síťového zdroje | 500 W |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Operační paměť RAM | 32 GB |
| RAM/Max. vybavení | 192 GB |
| Kapacita SSD 1 | 1 TB |
| Konektor SSD 1 | M.2 PCIe |
| Procesor/model | 265 |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 30 MB |
| Kategorie produktu | stolní PC |



