Denver MBP-32B BLACK fototiskárna
Kód: C3218892
Výrobce: Denver
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 730,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tepelná tiskárna s Bluetooth s vestavěným akumulátorem
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Mobilní Bluetooth termotiskárna
Bluetooth 5.0
Dosah připojení až 10 metrů
Lze tisknout na nálepky nebo role papíru
Papír má rozměry 57 x 25 x 25 mm a nabízí místo pro 50 obrázků na roli papíru a 28 obrázků na roli samolepek
Název aplikace: Walkprint
Vestavěný nabíjecí akumulátor 1200 mAh
Rozsah dodávky
- USB-C kabel, papír pro tisk (1x bílé role termopapíru + 1x bílá role se samolepkami)
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 81 mm |
| Vnější výška | 43 mm |
| Vnější šířka | 87 mm |
| Vlastnosti | tiskárna |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Bluetooth |
| Vlastnosti tiskárny | Bluetooth® · mobilní tisk s akumulátorem · mono displej |
| Technologie tisku | termální s přímým tiskem |
| Napájení | Vestavěný nabíjecí akumulátor 1200 mAh |
| Kategorie produktu | fototiskárna |














