Creality Creality 3D-Drucker Ender 3 V3 SE 3D tiskárna
Kód: C3148619
Výrobce: Creality
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 005,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 420 x 490 x 336 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 336 mm |
| Vnější výška | 490 mm |
| Vnější šířka | 420 mm |
| Hmotnost | 7.34 kg |
| Kategorie produktu | 3D tiskárna |
| Šířka nástavce | 0.4 mm |
| Maximální velikost tisku | 220 x 220 x 250 mm |
| Přesnost | 0.1 mm |
| Počet tiskových hlav | 1 |
| Maximální teplota tiskové zóny | 100 °C |
| Tloušťka vrstvy (max) | 0.35 mm |
| Tloušťka vrstvy (min) | 0.1 mm |
| Maximální rychlost tisku | 180 mm/sek |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 9.18 kg |
| Vestavěný displej | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 350 W |
