RAISE3D [S]5.11.00150 Premium vlákno pro 3D tiskárny PLA plast 1.75 mm 1000 g oranžová Premium 1 ks
Kód: C2233428
Výrobce: RAISE3D
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 143,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
PLA nebo kyselina polymléčná je biologicky rozložitelný průmyslový termoplast,snadno se tiskne, je trvanlivé a relativně pevné. Vlákno PLA je netoxické a neobsahuje žádné nepříjemné pachy. S díly vytištěnými PLA jsou často používány v prototypové fázi vývoje produktu nebo pro produktovou prezentaci v oboru architektury, her a filmového průmyslu.
Tento text byl přeložen strojově.
Pokyny pro tisk: Ventilátor se důrazně doporučuje ke zlepšení povrchu jezírka a udržení tlakové komory pod 60 °C. Jako podpůrný materiál rozpustný ve studené vodě lze použít RAISE3D PVA+.
Vybavení
- Snadný tisk s vynikající kvalitou povrchuVelký výběr možností barevVysoká tuhost a pevnostBiologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Ø vlákna | 1.75 mm |
| Barva vlákna | oranžová |
| Materiál vlákna | PLA plast |
| Typ vlákna | Premium |
| Teplota tisku max. | 220 °C |
| Teplota při tisku (min.) | 190 °C |
| Hmotnost | 1000 g |
| Kategorie produktu | vlákno pro 3D tiskárny |
![RAISE3D [S]5.11.00150 Premium vlákno pro 3D tiskárny PLA plast 1.75 mm 1000 g oranžová Premium 1 ks](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/15944605-raise3d-s-5-11-00150-premium-vlakno-pro-3d-tiskarny-pla-plast-1-75-mm-1000-g-oranzova-premium-1-ks.jpg?n=raise3d-s-5-11-00150-premium-vlakno-pro-3d-tiskarny-pla-plast-1-75-mm-1000-g-oranzova-premium-1-ks&v=)
![RAISE3D [S]5.11.00150 Premium vlákno pro 3D tiskárny PLA plast 1.75 mm 1000 g oranžová Premium 1 ks](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/15944606-raise3d-s-5-11-00150-premium-vlakno-pro-3d-tiskarny-pla-plast-1-75-mm-1000-g-oranzova-premium-1-ks.jpg)