Renkforce RF-5771478 PLA-Lite High-speed vlákno pro 3D tiskárny PLA plast 1.75 mm 1 kg černá 1 ks
Kód: C2885739
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 698,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Nízká tolerance a zpoždění zajišťují stálý posuv a stabilní tisk bez tvorby bublin, méně struny a vysokou míru úspěšnosti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompatibilní s rychlostí tisku až 200 mm/s.
Pro optimální připojení ježera vakuově zapečetěnou sušicí látkou
Dobré tavení a jemný a stálý posuv bez ucpání trysky
Vlastnosti
- Vhodné pro rychlosti tisku až 200 mm/s.
Pro optimální připojení ježera vakuově zapečetěnou sušicí látkou
Nedochází k omotání: Velmi malá tolerance průměru - proto nedochází k převážení ani rozmotávání
Dobré tavení a jemný, stálý posuv bez ucpaného extrudéru nebo trysky
Velmi přesný tlak: Nízké smrštění, žádná deformace nebo praskání
Rozsah dodávky
- PLA-Lite, černá (1 kg)
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Ø vlákna | 1.75 mm |
| Barva vlákna | černá |
| Materiál vlákna | PLA plast |
| Vyhřívaná podložka | Ano |
| Teplota tisku max. | 230 °C |
| Teplota při tisku (min.) | 190 °C |
| Hmotnost | 1 kg |
| Kategorie produktu | vlákno pro 3D tiskárny |
