Eaton ESR5-NO-31-230VAC ochranné relé, (š x v x h) 22.5 x 99 x 114.5 mm, 119380, 1 ks
Kód: C1973242
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Bezpečnostní relé pro přenos základní funkce nouzového zastavení / nouzové zastavení / Schutztur, nebo 2kanálový provoz, napájecí napětí 230 V/AC 50/60 Hz, 5 Freigabestrompfade (IEC/EN 60204 stop kategorie 0) - maximálně stop kategorie základního přístroje podle IEC 61508 a IEC 60204, 2 Meldestrompfade, Ochrana proti dotyku podle EN 50274 při svislém ovládací zepředu rukou a prstů, vhodné pro PL e, kategorie 4 podle EN ISO 13849-1 / SILCL3 podle IEC 62061 / SIL3 podle IEC61508
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 22.5 x 99 x 114.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 114.5 mm |
| Vnější výška | 99 mm |
| Vnější šířka | 22.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| Připojení (senzory) | šroubové připojení |
| Typ (výrobce) | ESR5-NO-31-230VAC |
| Provozní teplota (max.) | +55 °C |
| Provozní teplota (min.) | -20 °C |
| Reakční doba | 40 ms |
| Spínací proud (max.) | 5 A |
| Provozní napětí (rozsah) | 230 V (max) |
| Provozní napětí (max.) | 230 V |