monitorovací relé 1 přepínací kontakt tele E1IM10AACL10 1 ks
Kód: C505843
Výrobce: tele
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Stručný popis E1IM10AACL10:
Kontrola střídavého proudu v 1fázových sítích · Multifunkce · Nastavitelný spojovací práh IS (max: 10 % až 100 % IN; Min: 5 % až 95 % IN) · Nastavitelné zpoždění spuštění · Nastavitelná hystereze · Úsek měření 10 A · Napájecí napětí 230 V/AC.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 17.5 x 87 x 63 mm |
| Rozměr, hloubka | 63 mm |
| Vnější výška | 87 mm |
| Vnější šířka | 17.5 mm |
| Typ kontaktu | 1 přepínací kontakt |
| Fuknce (relé) | 1 fáze · proud |
| Typ (výrobce) | E1IM10AACL10 |
| Provedení | 1 přepínací pomocný kontakt |
| Provozní napětí | 230 V/AC |
| Spínací proud (max.) | 5 A |
| Spínací napětí (max.) | 250 V/AC |
| Spínací hodnoty | 5 A/250 V/AC |
| Typ | E1IM10AACL10 |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |