Crouzet polovodičové relé GNR20DCZH 20 A Spínací napětí (max.): 660 V/AC spínání při nulovém napětí 1 ks
Kód: C2304074
Výrobce: Crouzet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Tržní použití:
TOPNÉ ELEMENTY - bez proudového impulzu při zapnutí
• Trouby
• Klimatizační a topná technika
• Textilie
• Pájecí zařízení
• Sušení
• Tepelné formy
• Infračervené vytápění
• Vytápění obytných budov
• Vstřikování/extruze plastů
• Běžné stroje pro zpracování potravin
OSVĚTLENÍ - silné spínací proudy
• divadlo
• sklady
• kancelářské plochy
• kina a jeviště
S příjezdovou chodbou na letiště
Silnice a cesty
• nebezpečná místa a světelné systémy
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
  • Jeden výrobek pokrývá více druhů zátěže
    Varistor ochrana (vstup a výstup)
    Zamontované (integrované teplovodivé podložky)
    Vyšší odolnost proti rušení (rychlé elektrické přechodové a rázové napětí)
Technické parametry
Množství1 ks
Vnější výška101 mm
Vnější délka127 mm
Vnější šířka29 mm
Rozsah řídicího napětí4 - 32 V/DC
Připojení (součástky)šroubová svorka
Typ spínání (relé)spínání při nulovém napětí
Typ (výrobce)GNR20DCZH
Řídicí napětí (max.)32 V/DC
Řídicí napětí (min.)4 V/DC
Zatěžovací proud20 A
Spínací napětí (max.)660 V/AC
Spínací napětí (min.)48 V/DC