Crouzet polovodičové relé GNDB10B1E 10 A 1 ks
Kód: C2632480
Výrobce: Crouzet
| Množství | 1 ks |
| Vnější výška | 25.40 mm |
| Vnější délka | 43.20 mm |
| Vnější šířka | 10.20 mm |
| Rozsah řídicího napětí | 10 - 30 V/DC |
| Připojení (součástky) | do DPS · pájené |
| Typ (výrobce) | GNDB10B1E |
| Řídicí napětí (max.) | 30 V/DC |
| Řídicí napětí (min.) | 10 V/DC |
| Zatěžovací proud | 10 A |