3M SKE S/5 7000061607 teplem smrštitelná koncová krytka, 72 mm - 47 mm, 1 ks
Kód: C2297382
Výrobce: 3M
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 761,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
3M napěťová pevná kabelová koncovka SKE s je vhodná pro všechny stočeny stojícím plastovým kabelem v oblasti nízkého napětí jako konečné připojení. 3M Skládá se ze čtyř vnitřních a vnějších výčnělků, přičemž vnější výčnělky jsou označeny symbolem napětí odolným proti oděru. Sada kabelů se smršťuje teplem a je zcela vodotěsná díky tlustému lepidlu. Má také vysokou mechanickou pevnost a je odolná proti UV ocelům, ozónu, kyslíku a kyselinám. Tím je zajištěna vysoká bezpečnost elektrického provozu na konci kabelu a je tak ideal jak pro přívod vzduchu, tak i pro uložení do země.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Bezhalogenový | Ano |
| Vnitřní lepení (Ano/Ne) | Ano |
| Materiál | polyolefin |
| Specifikace teplem smrštitelných bužírek | odolná vůči UV záření · odolné proti kyselinám · s lepidlem uvnitř |
| Poměr smrštění | 2:1 |
| Číslo výrobce | 7000061607 |
| Typ (výrobce) | SKE S/5 |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 47 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 72 mm |
| Teplota smršťování (min.) | 120 °C |
| Teplota (max.) | +135 °C |
| Teplota (min.) | -30 °C |
| Kategorie produktu | teplem smrštitelná koncová krytka |
