Neutrik NADB9MF D-SUB adaptér D-SUB zástrčka 9pólová - D-SUB zásuvka 9pólová 1 ks
Kód: C1316982
Výrobce: Neutrik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 488,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ideální pro audio sítě a umožňuje integraci zařízení v video zařízení. Standardizovaný D pouzdře.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- D-SUB zástrčka 9pólová D-SUB zásuvka 9pólová
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Typ konektoru A (vstup) | D-SUB zástrčka 9pólová |
| Typ konektoru B (výstup) | D-SUB zásuvka 9pólová |
| Číslo výrobce | NADB9MF |
| Typ (výrobce) | NADB9MF |
| Jmenovitý proud | 3 A |
| Jmenovité napětí | 50 V/AC |
| Pólů | 9 |
| Provedení konektoru | adaptér, vestavný |
| Materiál kontaktu | mosaz pozlacená |
| Provozní teplota | -25 až +85 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | D-SUB adaptér |
