Interface, RSD, Free diode, Screw connection RSD 10 LP/LP Weidmüller Množství: 1 ks
Kód: C257896
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 276,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Interfaces with diodes for surge voltage protection, lamp testing or protection against reversed polarity.
Vybavení
- 10 RSD LP/LP
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 60 x 70 x 42 mm |
| Vnější výška | 42 mm |
| Vnější délka | 60 mm |
| Vnější šířka | 70 mm |
| Přípojka (pole) | šroubovací |
| Řada (moduly rozhraní Weidmüller) | RSD |
| Provedení | Rozhraní, RSD, Free dioda, šroubové připojení |
| Max. flexibilní průměr | 4 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 0.5 mm² |
| Pevný průřez max. | 6 mm² |
| Minimální průřez pevný | 0.5 mm² |
| Délka izolace (max.) | 6 mm |
| Typ | 10 RSD LP/LP |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | 0 °C |
| Hmotnost | 115 g |
| Kategorie produktu | modul rozhraní |

