Interface, RS, 2-wire, Screw connection RS 16IO 2W R S Weidmüller Množství: 1 ks
Kód: C259613
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 221,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
The digital direct input/output interfaces are supplied with flat cable connectors to facilitate connection. They are available in tension clamp or clamping yoke connection, with elements such as fuses, disconnectors or LEDs.
Vybavení
- RS 16 IO 2W R S
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 123 x 87 x 72 mm |
| Počet kontaktů | 24 |
| Vnější výška | 72 mm |
| Vnější délka | 123 mm |
| Vnější šířka | 87 mm |
| Přípojka (řízení) | šroubovací |
| Přípojka (pole) | šroubovací |
| Řada (moduly rozhraní Weidmüller) | RS |
| Vlastnosti předávacích modulů | pro PLC |
| Provedení | , Rozhraní RS, 2 vodiče, šroubové připojení |
| Max. flexibilní průměr | 4 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 0.5 mm² |
| Pevný průřez max. | 6 mm² |
| Minimální průřez pevný | 0.5 mm² |
| Pólů | 24 |
| Délka izolace (max.) | 6 mm |
| Provozní proud | 2 A |
| Typ | RS 16 IO 2W R S |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +50 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Hmotnost | 255 g |
| Kategorie produktu | modul rozhraní |
