ACV adaptér pro autoanténu, DAB/UKW splitter černá 151000-30
Kód: C3594968
Výrobce: ACV
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 803,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- DIN zástrčka & zásuvka (pro FM/AM vstup)
SMB (f) (pro DAB+ výstup)
Splňuje RoHS
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Materiál | ABS |
| Radio tuner | AM · DAB · FM |
| Kategorie produktu | adaptér pro autoanténu, DAB/UKW splitter |
| Zisk | 20 dB |
| Konektor(y) | RG174 |
| Pásmo FM | 88 - 108 MHz |
| Pásmo AM | 525 - 1605 kHz |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Rozsah pásma DAB III | 174 - 237 MHz |
