TRU COMPONENTS TC-7910728 pouzdro na DIN lištu 53 x 89 x 65 ABS-V0 šedá 1 ks
Kód: C1977682
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 103,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 53 x 89 x 65 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 65 mm |
| Vnější délka | 53 mm |
| Vnější šířka | 89 mm |
| Krytí | IP40 |
| Materiál | ABS-V0 |
| Typ (výrobce) | TC-7910728 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | pouzdro na DIN lištu |


