Weidmüller CH20M22 FC RD 2014 čelní prvek pouzdra na DIN lištu uzavřená, pro montáž na DIN lištu 22.5 x 15.5 plast červená 50 ks
Kód: C2537981
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 004,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 50 ks |
| Rozměry | (š x v) 22.5 mm x 15.5 mm |
| Barva | červená |
| Vnější výška | 15.5 mm |
| Vnější šířka | 22.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| Charakteristiky krytu | uzavřená · pro montáž na DIN lištu |
| Materiál | plast |
| Typ (výrobce) | CH20M22 FC RD 2014 |
| Provedení | stohovatelný, neošetřovaný |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | čelní prvek pouzdra na DIN lištu |
