Weidmüller BG GHDE PT6 kryt pouzdra 104 x 181 x 25 polykarbonát černá grafit (RAL 9011) 10 ks
Kód: C2541728
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 195,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 104 x 181 x 25 mm |
| Barva | černá grafit (RAL 9011) |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 181 mm |
| Vnější šířka | 104 mm |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | polykarbonát |
| Vlastnosti materiálu | vyztužený skleněným vláknem |
| Typ (výrobce) | BG GHDE PT6 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kryt pouzdra |
