Mentor 2661.1001 kruhové osvětlení RGB 2.1 V, 3.1 V, 3.1 V 20 mA, 20 mA, 20 mA
Kód: C2162561
Výrobce: Mentor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 144.6 x 22 x 4 mm |
| Barva | RGB |
| Barva pouzdra | bílá |
| Vnější výška | 4 mm |
| Vnější délka | 144.6 mm |
| Vnější šířka | 22 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Připojení (součástky) | kabel bez konektorů |
| Propustný proud I(F) | 20 mA · 20 mA · 20 mA |
| Propustné napětí U(F) | 2.1 V · 3.1 V · 3.1 V |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kruhové osvětlení |
