Fastron 6RCC-4R0M-00 6RCC-4R0M-00 cívka radiální 5RCC Rastr (rozteč) 7.4 mm 4 µH 0.005 Ω 10 A 1 ks
Kód: C420282
Výrobce: Fastron
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 69,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 8.9 mm x 25 mm |
| Vnější Ø | 8.9 mm |
| Vnější délka | 25 mm |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | 5RCC |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | radiální |
| Typ (výrobce) | 6RCC-4R0M-00 |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Rastr (rozteč) | 7.4 mm |
| Frekvence | 1 MHz |
| Tolerance (plus/minus) | 20 % |
| Indukčnost (L) | 4 µH |
| hodnota odporu | 0.005 Ω |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | cívka |
