Fastron PISN-221M-04 PISN-221M-04 cívka SMD PISG 220 µH 0.39 Ω 1.7 A 1 ks
Kód: C437335
Výrobce: Fastron
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 13.3 x 9.5 x 11.5 mm |
| Vnější výška | 11.5 mm |
| Vnější délka | 13.3 mm |
| Vnější šířka | 9.5 mm |
| Materiál | ferit |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | PISG |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | SMD |
| Typ (výrobce) | PISN-221M-04 |
| Jmenovitý proud | 1.7 A |
| Měřicí frekvence | 0.1 MHz |
| Tolerance (plus/minus) | 20 % |
| Indukčnost (L) | 220 µH |
| hodnota odporu | 0.39 Ω |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | cívka |
