Fastron MESC-150M-01 MESC-150M-01 cívka axiální MESC 15 µH 0.198 Ω 2 A 1 ks
Kód: C440151
Výrobce: Fastron
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
S izolační fólií.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 7.5 mm x 24 mm |
| Vnější Ø | 7.5 mm |
| Vnější délka | 24 mm |
| Materiál | železo |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | MESC |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | axiální |
| Typ (výrobce) | MESC-150M-01 |
| Materiál | Železný prášek |
| Jmenovitý proud | 2 A |
| Rezonanční frekvence | 0.1 MHz |
| Tolerance (plus/minus) | 10 % |
| Typ | MESC-150 |
| Indukčnost (L) | 15 µH |
| hodnota odporu | 0.198 Ω |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | cívka |


