Eaton P1-25/I2/SVB silový vypínač 25 A 690 V 1 x 90 ° žlutá, červená 1 ks
Kód: C701987
Výrobce: Eaton
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 100 x 180 x 80 mm |
| Barva pouzdro/knoflík | žlutá · červená |
| Rozměr, hloubka | 80 mm |
| Vnější výška | 180 mm |
| Vnější šířka | 100 mm |
| Krytí | IP65 |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Potisk (motiv) | OFF/ON |
| Typ sepnutí | nouzový vypínač |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Spínací úhel | 1 x 90 ° |
| Rozměry závitu | M4 |
| Typ (výrobce) | P1-25/I2/SVB |
| Provedení | Hlavní spínač konstrukce |
| Způsob montáže | na povrch |
| Pólů | 3 |
| Spínací proud (max.) | 25 A |
| Spínací napětí | 690 V |
| Výkon (max.) | 13 kW |
| Teplota (max.) | +50 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |