Eaton P1-25/I2/SVB silový vypínač 25 A 690 V 1 x 90 ° žlutá, červená 1 ks
Kód: C701987
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Technické parametry
Množství1 ks
Rozměry(š x v x h) 100 x 180 x 80 mm
Barva pouzdro/knoflíkžlutá · červená
Rozměr, hloubka80 mm
Vnější výška180 mm
Vnější šířka100 mm
KrytíIP65
Připojení (součástky)šroubovací
Potisk (motiv)OFF/ON
Typ sepnutínouzový vypínač
Funkce (přepínač/tlačítko)s aretací
Spínací úhel1 x 90 °
Rozměry závituM4
Typ (výrobce)P1-25/I2/SVB
ProvedeníHlavní spínač konstrukce
Způsob montážena povrch
Pólů3
Spínací proud (max.)25 A
Spínací napětí690 V
Výkon (max.)13 kW
Teplota (max.)+50 °C
Teplota (min.)-25 °C