Eaton 199159 PKZM0-16-PI ochranný spínač motoru 690 V/AC 16 A 1 ks
Kód: C2498692
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Technické parametry
Množství1 ks
Rozměry(d x š x v) 75 x 45 x 109 mm
Vnější výška109 mm
Vnější délka75 mm
Vnější šířka45 mm
Připojení (součástky)pružinové připojení
Typ (výrobce)PKZM0-16-PI
Provedení3pól;
Spínací proud (max.)16 A
Spínací proud (min.)12 A
Spínací napětí690 V/AC
Životnost (mechanická)0.1 x 106
Splňuje RoHSano
Teplota (max.)+55 °C
Teplota (min.)-25 °C