Eaton 199202 PKZM0-25-SPI32 ochranný spínač motoru 690 V/AC 25 A 1 ks
Kód: C2498716
Výrobce: Eaton
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v) 45 mm x 93 mm |
| Vnější výška | 93 mm |
| Vnější šířka | 45 mm |
| Připojení (součástky) | pružinové připojení · šroubová svorka |
| Typ (výrobce) | PKZM0-25-SPI32 |
| Provedení | 3pól; |
| Spínací proud (max.) | 25 A |
| Spínací proud (min.) | 25 A |
| Spínací napětí | 690 V/AC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |