Eaton 106827 LS-S11-230AFT-ZBZ/X bezpečnostní spínač 400 V 6 A IP65 1 ks
Kód: C703411
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 172,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Se zámkem.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 39 x 60 x 173 mm |
| Rozměr, hloubka | 37.8 mm |
| Vnější výška | 173 mm |
| Vnější délka | 39 mm |
| Vnější šířka | 60 mm |
| Krytí | IP65 |
| Připojení (součástky) | pružinová svorka |
| Typ kontaktu | 1 spínací kontakt · 1 rozpínací kontakt |
| Materiál | plast |
| Typ (výrobce) | LS-S11-230AFT-ZBZ/X |
| Spínací proud (max.) | 6 A |
| Spínací napětí | 400 V |
| Životnost (mechanická) | |
| Teplota (max.) | +40 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | bezpečnostní spínač |
