Eaton M22-LED230-G LED kontrolka zelená 264 V/AC 1 ks
Kód: C700359
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 530,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Krytí | IP20 |
| Barvy světla (LED svítidlo) | zelená |
| Připojení (součástky) | šroubová svorka |
| Typ (výrobce) | M22-LED230-G |
| Provedení | Šroubové svorky |
| Způsob montáže | přední upevnění |
| Spínací napětí | 264 V/AC |
| Způsob upevnění | Čelo |
| Typ | M22-LED230-G |
| Provozní napětí (text) | 85 - 264 V/AC |
| Teplota (max.) | +70 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | LED kontrolka |
