Eaton CI-PKZ01-G 281404 prázdný kufřík nástavba, se spínačem, s membránou (d x š x v) 80 x 97 x 160 mm šedá 1 ks
Kód: C1434318
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 866,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 80 x 97 x 160 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 160 mm |
| Vnější délka | 80 mm |
| Vnější šířka | 97 mm |
| Vhodný pro | PKZM01 |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | plast |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | nástavba · se spínačem · s membránou |
| Typ (výrobce) | CI-PKZ01-G |
| Teplota (max.) | +70 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | prázdný kufřík |
