Eaton CI-K3-160-TS 206885 prázdný kufřík pro montáž nosné kolejnice (d x š x v) 160 x 120 x 200 mm šedobílá (RAL 7035), černá (RAL 9005) 1 ks
Kód: C707838
Výrobce: Eaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 370,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 160 x 120 x 200 mm |
| Barva | šedobílá (RAL 7035) · černá (RAL 9005) |
| Rozměr, hloubka | 160 mm |
| Vnější výška | 200 mm |
| Vnější délka | 160 mm |
| Vnější šířka | 120 mm |
| Vhodný pro | Nouzové vypnutí |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | polykarbonát · plast |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | pro montáž nosné kolejnice |
| Typ (výrobce) | CI-K3-160-TS |
| Materiál | PC |
| Provedení | Tvrdé vylamovací otvory |
| Způsob upevnění | Nosná lišta |
| Průměr pro vestavbu | Horní strana 2 x M25/M20, spodní strana 2 x M25/M20, 1 x M20, zadní stěna 2 x M20/M25 |
| Provozní teplota | -25 - +70 °C |
| Teplota (max.) | +70 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
